MENUNEZAPOMEŇTE HLASOVAT V MUSICAL SONG 2009

Na tomto blogu není místo pro vaši reklamu, všechny takové komentáře mažu !!!

----- PLAY -----


Marián Vojtko, Baron Prášil - Na křídlech fantazie

__flashReplacement__

Proč nejsi tam kde já ?....

4. února 2010 v 19:53 | dejwosz |  all...
....proč jenom v snách tě vídám? Tímto článkem jsem chtěl reagovat na článek Miri Nikolaj aneb vyjádřit se k tématu. Před asi 6 lety když jsem byl na svém prvním muzikálu vůbec jsem si neuvědomoval co by to mohlo pro mně v budoucnu znamenat. Muzikál (Excalibur) mně tenkrát ohromně nadchnul, byl jsem šťastný jak blecha z té atmosféry, která tento výlet doprovázela a z kvalitního kulturního zážitku. Pak přišel další, 3M a já opět nestačil skrývat své nadšeníííííí. Tenkrát jsem ani trošičku nepomyslel na to že bych vůbec někdy mohl vstoupit do nádherných prostor zákulisí tak úžasného divadla.
Minulo pár let, já jsem získal nové zkušenosti, trochu jsem zestárnul ( :-D ) ale jedna věc zůstala, stále se vracím na ta nádherná místa. Tentokrát už ale..... (viz. celý článek)


.....z jedním rozdílem, sleduju obsazení do předu, čekám na umnělce před divadlem, chodím do zákulisí.... atmosféra už sice pomalu povadá ale za to vzrůstá napětí a adrenalin...:-) Je to prostě mé hobby z velkým "H" a myslím že tomu tak zůstane na dlouhou dobu. Někdo má drogy, alkohol.....ale já mám MUZIKÁLY a miluju je..:-)

Jo a abych nezapomněl, titulkem jsem se chtěl zamněřit na to, že je škoda že není tak moc muzikálovců v mé blískosti se kterými bych si mohl mněnit názory.....a děkuju všem (těm vzdáleným) za to že s něma to jde. No jo, když s Kámošema začnu o muzikálech, hned se snaží přeladit na jiné téma, ono když to do nich pořád hustíte už asi není moc zábavnéééé.

A ještě se omlouvám všem co tohle čtou že tenhle článek opět nemá hlavu ani patu, nějak mi chybí nápady..:-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miri Nikolaj Miri Nikolaj | Web | 4. února 2010 v 20:06 | Reagovat

Já se jim ani nedivím... Do "normálních" kamarádů už to nehustím vůbec, nemá to cenu... Stejně mě neposlouchaj :D

2 Dejwosz Dejwosz | Web | 4. února 2010 v 20:11 | Reagovat

no, ja asi taky přestanu..:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama