MENUNEZAPOMEŇTE HLASOVAT V MUSICAL SONG 2009

Na tomto blogu není místo pro vaši reklamu, všechny takové komentáře mažu !!!

----- PLAY -----


Marián Vojtko, Baron Prášil - Na křídlech fantazie

__flashReplacement__

Leden 2010

V Hybernii se střílelo!!!!

28. ledna 2010 v 16:59 | dejwosz |  all...
Dnešní noviny news. org uvádějí zprávu že se včera střílelo v jednom z pražských muzikálových divadel a to v divadle Hybernia, v článku... (viz. celý článek)

Zkouška ohněm aneb pro radost se musí trpět..:-)

27. ledna 2010 v 18:52 | dejwosz |  all...
Asi před půl rokem jsem si začal obhajovat jeden muzikál měsíčně, 3x Dracula,Mona Lisa, 2x Kleopatra, Jsem z toho nadšenej že jsem blíž muzikálovému světu, dřív jsem se na muzikál dostal max. 2x do roka.Podle mně první takový.....

TOUHA JE ŽÍÍÍT!!!

13. ledna 2010 v 22:42 | dejwosz |  all...
Brouzdal jsem tak sem a tam po internetu a narazil jsem na jedno krásný video z muzikálu touha, tak ať se vám líbí!!!


Najdi 10 rozdílů.

11. ledna 2010 v 19:03 | dejwosz |  Soutěže
Mini blsekovka ve stylu najdi 10 rozdílů.
Asi první taková akce, kterou dělám na mém blogu.

Popište do komentářů vaše rozdíly, pozor komentáře jsou moderované.A pak ještě napiště z jakého muzikálu foto pochází....

Kdo postoupí do finále Musicals song 2009?

11. ledna 2010 v 15:55 | dejwosz |  Soutěže
No tak jakou píseň jste zvolili písní roku 2009?


Na to si ještě chvíli počkáte.Teď je ale jisté která píseň se ji určitě nestane. Je mi líto ale bohužel nepostupuje....(viz. celý článek)

jsem nemožnej...

9. ledna 2010 v 14:49 all...
Všechno jsem zkazil, jsem úplně na nic. Znáte ten pocit kdy byjste se nejraději propadli do země? No tak něco takového teď prožívám. Prosím neptejte se mně co jsem udělal. Potřeboval jsem se z toho jen VÝŘŘŘŘVÁÁÁÁT!!!! a někomu to říct, jinak bych to asi nevydržel.

Kleopatra vyhrála nad Angelikou

7. ledna 2010 v 16:04 | dejwosz |  all...
Cožéé, vykřikl jsem když jsem začal číst email, který mi přišel. Možná už to víte, možná ne ale podle toho co mi přišlo z ticketartu na Angeliku v tomto roce budeme muset zapomenout.:-( (viz. celý článek)

Muzikálový příběh 2009

2. ledna 2010 v 14:18 | dejwosz |  all...
Dlouho jsem přemýšlel nad tím jakým článkem začít letošní rok. a Napadlo mně že bych mohl konečně v premiéře uvést to na čem jsme pracovali skoro všichni společně, čím všem zůčastněným děkuji.A tady náš MUZIKÁLOVÝ PŘÍBĚH 2009.

Když ráno Dracula vstal ze své truhly, netušil co ho čeká. Slezl po schodech dolů a uviděl Athose jak vytírá podlahu. "Nech to na Golemovi, ten to rád udělá" - řekl když záhy sklouzl na mokré podlaze a svalil se na zem.
Místností se ozval ohlušující smích, ve dveřích stál Marcus Antonius, který se smíchy za břicho popadal. Dracula se na něj osočil: "si mě nepřej nebo skončíš jako tvá bejvalka Lorraine!" "Hele nevyhrožuj, mě náladu nezkazíš já mám dneska rande!!!" - řekl Antonius a vydal se za Lisou, která už na něho čekala v zahradě zámku kde všichni bydleli. Nejprve dlouhá pusa na přivítanou a potom procházka zahradou. ,,A opravdu už jsi měl nejmíň 25 ženskejch?" zeptala se ho Lisa s obavy aby nebyla jen jeho dalším zářezem. ,,No tak:Kleopatra,Lorraine,Contoare,MyLady..." ,,To stačí dál už to nechci vědět!" - řekla naštvaně Lisa. Z povzdálí je ale sledovala Kleoparta která si myslela že jí Antonius ještě pořád miluje a povídá ,,Jo tak já jsem tvoje bejvalka jo, To ti teda nedaruju!" a vydala se za Draculou.

Dracula mezitím dostával žízeň a přemýšlel, kdo by mohl být jeho další obětí. Když v tu se v jeho dveřích objevila krásná, svůdná a žádostivá Kleopatra. Dracula se zamyslel. Pro který účel jí má využít. "Draculo, Draculo představ si, Antonius už považuje náš vztah za ukončený a nabaluje tam tu.. tu... tu Lisi del Giacondo!!! Ale ať si mě nepřeje.... to mu nedaruju..." Křičí Kleopatra na celou místnost. Dracula se na ní podíval takovým pohledem, že se Kleopatře podlomili kolena a zkácela se k zemi, Dracula hbitě přiskočil a chytil jí do náručí. Jeho ústa se něžně blížíla k její šíjí když se najednou Dracula zakousl a nepustil. Kleopatra bolestí hlasitě vykřikla: Auu, co to děláš?? Dracula se vzpřímil a řekl: Jéé promiň, nějak jsem se netrefil. Koukl Kleopatře do očí, Kleopatra zas do jeho...a najednou už byli ve vášnivém objetí a líbali se a líbali. Když byli zrovna v tom nejlepším, přišla Draculova milenka Contoire.
Podívala se na líbající se dvojici a otočila se na podpadku... když doběhla do svého pokoje vyndala ze zrcadla Draculovu fotku, roztrhala ji a hodila na hromadu, kde už ležel roztrhanej Athos,
Marcus Antonius i Joffrey... všechno to byli muži kteří Contoire podvedli... vzala nůž chystala se že se probodne..., ale oouuha... nic... zapoměla že prošla Draculovou ložnicí a je nesmrtelná.. Znovu se podívala na hromadu roztrhaných fotek a všem přísahala pomstu!
Mezitím v zahradě Marcus Antonius s Lisou...
Lisa byla na Antonia naštvaná protože si o něm myslela že je to sukničkář. Ale záhy mu odpustila když jí dal krásný diamantový prstýnek. ,,Ten je nádhernej...mohl by sloužit i jako zásnubní co myslíš?" povídá Lisa. ,,No já nevím...Už musím jít uvidíme se zítra." odpověděl Antonius který není na nějaké to vázání se zvyklý a odešel.
Giuliano tohle všechno sledoval, schován za keřem. Byl značně naštvaný, protože se sem vrátil kvůli Lise a co nevidí? Užívá si v náručí toho proslaveného děvkaře...
Přemýšlel, co by mohl udělat, či spíše u koho hledat útočiště a... (viz. celý článek)