MENUNEZAPOMEŇTE HLASOVAT V MUSICAL SONG 2009

Na tomto blogu není místo pro vaši reklamu, všechny takové komentáře mažu !!!

----- PLAY -----


Marián Vojtko, Baron Prášil - Na křídlech fantazie

__flashReplacement__

Baron Prášil...muzikál k neuvěření..!!!

16. listopadu 2009 v 12:38 | dejwosz |  Baron Prášil
Muzikál Baron Prášil...O čem vlastně bude?

Klikni pro uzavření, klikni a přetáhni pro posun. Použij šipky pro předchozí a následující.

(tři představitelé hlavní role, myslím že není třeba představovat.
Marián Vojtko, Josef Vojtek a Dan Hůlka)

Bude o příbehu Barona Prášila, příběhu fantazie. Muzikál by se mněl odlišovat od muzikálů jako Dracula, Golem, Tři Mušketýři, v kterých hlavní roli hráli lidské osudy, a životní krachy. Tento muzikál...

...by mněl být vhodný pro lidi každého věku, starší i malé děti. V muzikálu budou účinkovat i kaskadéři, a bude v něm mnoho z černého divadla. Hlavní postava se s námi bude vznášet dějem a to i doslova. Jako ukázal jeden z představitelů Josef Vojtek na tiskové konferenci muzikálu.

Klikni pro uzavření, klikni a přetáhni pro posun. Použij šipky pro předchozí a následující.


Muzikál Baron Prášil by měl být - stejně jako kniha G. A. Bürgera - oslavou lidské fantazie. Fantazie, ve které ti, co ji nemají, často vidí nebezpečné šílenství. Baronovy neuvěřitelné příhody (dělová koule, břicho velryby, příběh sultánova pokladu, historka o jelenovi a třešni, setkání s Vulkánem, průlet zeměkoulí, sultánův harém - zkrátka jakési The Best of Baron Prášil) by měly být navlečeny jako zářivé (výtvarné, trikové, hudební, textové, taneční a pěvecké) korálky na velmi jednoduché, ale o to pevnější niti základního příběhu. Příběhu plného citů, napětí i humoru, ale hlavně příběhu naprosto srozumitelného jak dospělým, tak dětským divákům.

Muzikál Baron Prášil bude výpravné muzikálové představení plné nevídaných triků a vizuálních efektů, které dosud nebyly na evropské divadelní scéně použity. Společně s našimi nejlepšími umělci, D. Hůlkou, J. Vojtkem, M. Vojtko, J. Langmajerem, Z. Izerem, T. Savkou, K. Brožovou, M. Jandovou, budeme se vznášet na křídlech fantasie…. (zdroj: baronprasil-muzikal.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 makky makky | Web | 16. listopadu 2009 v 12:46 | Reagovat

Pání,hezky vzhled blogu.Pana Mariana Vojtka znám osobně.Moje babička pracuje v ostravském divadle a musím říct,že je to vážně moc milý člověk :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama