MENUNEZAPOMEŇTE HLASOVAT V MUSICAL SONG 2009

Na tomto blogu není místo pro vaši reklamu, všechny takové komentáře mažu !!!

----- PLAY -----


Marián Vojtko, Baron Prášil - Na křídlech fantazie

__flashReplacement__

Vyřešení úkolu č. 1. ...hlasujte

1. července 2009 v 21:29 | dejwosz |  Soutěže
Ahoj...muzikálovci.... A máme tady konec prvního kola, jsem spokojený s vašimi příběhy, všechny jsou ...


...velmi originální,a mnohdy i vtipné....ale bohužel jsme mohli nejlépe ocenit jen jeden... Tři porotci : Já, a dvě kámošky jsme se dohodli nad tímto hodnocením :

1. 10 bodů Miri Nikolaj - obhajuje Tomáše Berouna


Na ten okamžik, kdy jsme si s Tomem Berounem povídali jen my dva, on mé ruce svíral ve svých a nikdo nás v té chvíli neslyšel, určitě nezapomenu do konce života. Bylo to na jeho druhém srazu s fanoušky, kdy jsem ho ,,poprvé" viděla naživo, ještě předtím jsem ho totiž v žádném muzikálu nespatřila, ale na jednom muzikálovém koncertu ano. Byl zrovna listopad, uplynulo devět dní od mého svátku a mně to připadalo jako takový opožděný dárek. Po téměř tříhodinovém povídání se všemi fanoušky se nám začal podepisovat a fotit se s námi, rozdávat podpiskarty a jednotlivě si s námi povídat. Když došel ke mě, začal mi děkovat, že jsem za ním přišla, že jsem mu pochválila jeho hudbu, jeho umělecké vystupování a jeho celého. Vzápětí se mě zeptal, zda mne teď nečeká neco důležitého, ale zrovna mě nic nenapadalo. Tak se zeptal, co bych teď potřebovala. Já mu tak trošku se smíchem řekla, že potřebuji prolízt školu. Tom hned na to, že to je to pravé, na co myslel a jakou že školu studuji. Odpověděla jsem, že základku, že je mi teprve třináct... To se hodně divil a zakončil to tím, že člověk dneska vůbec nemůže poznat, kolik těm holkám je. Já na tuhle chvíli i na celý sraz (samozřejmě i na jiná setkání s ním) vzpomínám velice ráda a moc se těším na další.

2. 9 bodů Katy - obhajuje Mariána Vojtko

První setkání z Maroškem Vojtko

Tak poprvé jsem se potkala s Maroškem letos v lednu na muzikálu Kleopatra. Pamatuji si jako by to bylo včera,
no prostě nezapomenutelný zážitek. Ten den hrál Caesara a já jsem
sním byla domluvená, že za ním můžeme
přijít s kamarádkou o přestávce. Dokonce nás navedl, kde máme jít a tak. Noo tak první půlka představení byla v
pohodě, jelikož na jevišti byl Marošek a pak přišla tolik očekávaná přestávka. Já s kamarádkou jsme se odebraly ke dveřím do zákulisí. Stálo tam už dost lidí ,ale jakmile Marošek vykoukl ze dveří, věnoval nám ten nejmilejší úsměv a řekl: ,,A tak už jste tady, pojďte dál.´´ Tak jsme vešli do zákulisí, noo Maroš se nám omlouval že tam je teďka málo místa, jelikož tam těď mají kulisy na Monu Lisu. Pak si s námi ochotně povídal, podepsal se nám a na závěr jsme se s ním vyfotili. Ale nejlepší byl závěr naší návštěvy zákulisí: Marošek nám držel dveře a začal nám zpívat Zlatou bránu. Na tento den nikdy nezapomenu. Takhle suprovní a milý človíček se rodí snad jednou za 100 let.

3. 8 bodů Martina - obhajuje Dashu


Můj 1 muzikál ve kterém jsem se setkala se zpěvačkou Dashou byl muzikál Angelika.Abych se přiznala Dashu jsem neznala a chtěla jsem Monču Absolónovou.Takže když jsem viděla obsazení a bylo tam napsáno:
Angelika……………DASHA
Mojí první reakcí bylo,že jsem byla zklamaná ,ale to se hned po prvních písních změnilo.Dasha byla naprosto dokonalá.A tak hned po představení jsem začala shánět na internetu její fotky jak z muzikálů tak i kde je normálně v civilu.
Na jednom plese kde měla zpívala Dasha se s ní poznali moji rodiče.Byla milá a věřícná.Podepsala pro mě fotku a pozvala nás abychom přišli ještě na Angeliku.Klidně za ní prý můžeme přijít do zákulisí.A tak se taky stalo.
Už nevím přesné datum když jsme tam byli,ale zato si moc dobře pamatuji představení.O přestávce jsme si ji nechali zavolat a já byla strašně nervozní.Když Dasha přiběhla byla strašně usměvavá.Klidně se se mnou vyfotila a podepsala do památníku.Pak jsme si s ní ještě povídali.
Bylo to poprvé co jsem se s ní potkala ale nebylo to poslední setkání.Ještě jsme se na Angelice viděli jednou.Pak ještě na Golemovi,Carmen a Moně Lise.
Dasha mě nikdy nezklamala.Vždy se chovala mile a přirozeně.A jsem moc ráda,že jsme tenkrát na Angelice měli ji a ne Moniku Absolonovou.

4. 7 bodů Terka - obhajuje Moniku AbsolonovouMonika Absolonová a já
Rozhodla jsem se že popíšu své první setkání s Mončou...Bylo to v roce 2004... O Moně jsem toho moc nevěděla, její hlas jsem znala jen z rádia z písní Teď královnou jsem já a Když se chlap zblázní... Takhle si to jednou jdu po našem náměstí v Jihlavě byla tam nějáká akce s Kuřetem -Pomozte dětem a najednou z repráků slyším "... Teď královnou jsem já a hold mi vzdává Řím.." Tak se zastavím a koukám tam Mona tak jsem shlédla celý její vystoupení a pak si stoupla do frotny na autogram... Fronta byla dlouhá tak jsem teochu předběhla :-D Když jsem se dostala ke stolečku, kde seděla Mona a s ní dva policajti dostala jsem podepsanou kartičku... Tak jsem si vyprosila ještě jednu pro kamarádku... chystala jsem se k odchodu, když mě něco napadlo... z aktovky jsem si vytáhla žákovskou a nechala si Monu podepsat na obal... Policajti se smáli, že ještě neviděli nikoho podepisovat se někomu na obal žákajdy... Mona s úsměvem přiznala, že je to vážně poprvý co se podepisuje na žákovskou knížku... úplně dolů, pod podpis s věnováním mi připsala "P.S.: Přeju úspěšný školní rok" Ten obal jsem nosila i v devítce rok potom a teď ho mám doma na nástěnce... na tohle setkání nikdy nezapomenu... :-) Terka


5. 6 bodů Katycl - obhajuje Pepu Vojtka


Takze vse zacalo tim ze jsme s moji kamoskou na chatu do kameneho privozu.
Zde jsem pobyvali 14 dni a jeden den myslim ze to byl 4 den pobytu jsme se vydali k vode k jezu si zaplavat.
Tak jsme si jako zei vykracovali po navigaci v plavkach jak nejvetsi frajerky kdyz najednou uvidim nekoho podobnyho Pepovi.
Zarazim se a koukam s otevrenou pusou ano kdo pred nama nestoji samozrejme Pepa Vojtek.
KAmoska me vubec nechapala az se podivala smerem kterym jsem koukala ja a taky ji spadla pusa udivem.
Vubec sme nechapili co dela v takovy p****** sveta jako je kameny privoz.....
Tak jsme se statecne vydali k jezu ze jse dem koupat a prosli sme okolo nej a ja se zacla najednou starsne smat...
A on na me jen koukal cemu se smejuuu...
A on mel upa nejvits mokrej flek na p*****.
A ja na nej "Mate mokrsy flek na prdeli jak kdybste se p*******"
A on na to"JO tak ja se byl koupat a zapomel rucnik.."
A ja tam umirala smichy lidi.......A no a pak jsme sli proste normalne koupat a este ho potkali ale to dalsi psat uz nebudu...

6. 5 bodů Monusinaa - obhajuje Zuzanu Norisovou


Zuzka je prostě člověk, co umí dobře zpívat a je toké velice dobrá na herectví. Se Zuzkou jsem se bohužel ještě nikdy nesetkala, a tak si budete muset vystačit s mímy bláboly, jak jsem si jí oblíbila. Asi to začala tak přibližně v mých pěti letech, kdy jsem začala být závislá na muzikálovém filmu Rebelové, kde Zuzka hraje hlavní roli. O nějaký ten pátek déle se na ČT1 dávál seriál Strážce Duší, kde Zuzka hrála Katku Nelzerovou. Vždycky jsem se na Strážce Duší koukala hrozně ráda. Zuzka pro mě byla nejen nejoblíbenější zpěvačka, ale také herečka. Když jsem se před nějakým časem začala zajímat o muzikály, tak mě to zase spojulo se Zuzkou. A muzikály nebyly jediné, co mě s ní spojovalo. Nedávno se začal znovu opakovat seriál Strážce Duší a nově i seriál Letiště, kde Zuzka ztvárnila postavu potrefené letušky Petry. A navíc, Zuzku má rád i můj spolužák Tomáš, se kterým se ovšem kamarádím. Spolu si můžeme pokecat o Rebelech, Strážcích i Letišky nebo i samotné Zuzce.

7. 4 body Aneta - obhajuje Zbyňka Frice

Zbyňka jsem si vybrala proto, že je to jeden z mých nejoblíbenějších muzikálových zpěváků, herců. A čím si mě má hvězda dostala? Především tím, že zvládá všechno úplně skvěle. Jak zpěv, tanec, tak i herectví. Zároveň zvládne zahrát různé typy rolí - udatného romantického hrdinu, kněze, záporného, zlého člověka nebo nějakou komediální roli. Jsem určitě ovlivněna i tím, že pokud navštívím nějaké představení, ve kterém hraje, tak na něj mám prostě "štěstí". Za což jsem moc ráda.
A nějakou historku nebo příběch? Tak ten mi bohužel schází. Měla jsem ale to štěstí s ním mluvit a musím říct, že je velmi sympatický, příjemný a milý člověk. Jen tak mimochodem taky hezkej :-). Má svůj názor, za kterým si stojí.
Vím, že každý má svého oblíbence, svoji hvězdu a já mám prostě Zbyňka. Myslím, že nejsem jediná koho si získal.
Jo, a na tohle nesmím zapomenout: má nádherného pejska :-))
4. 3 body Lufí - obhajuje Glorii Fricovou


Gloria Fricová
Glorču sem do chatu znala jen trochu. Na chatu,nevím přesně už kdy to bylo, mě naprosto dostala. S Glorčou se mi moc dobře povídalo. Byla milá, s každým si povídala. Zjistila sem, že s Glorčou máme společný sen.
11.6. 2009 jsem se chystala na Monu Lisu, a když jsem zjistila, že Glorča hraje, začala jsem skákat radostí. Potom sme si s Katush povídali a já se zeptala, jestli by mi nezařídila setkání s Glorčou. Katush se zeptala a Glorča souhlasila. Byla jsem štěstím bez sebe.
Pak nadešel den D. Glorča tančila úžasně. Naprosto mě svým výkonem uchvátila. No a po představení sme se setkaly. Přišla i s Baronkem a vyfotila se semnou. Ode mě dostala sloníka pro štěstí. Po celou dobu byla strašně milá a usměvavá. A moc jí slušel nový účes :). A Baronek byl taky úžasnej.
Hlavně jak potom vzal taštičku se sloníkem a odešel:). Tohle setkání bylo úžasný a doufám, že se ještě někdy bude opakovat.A ještě něco pro vás, tak zbírejte hlásky...:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vikasima vikasima | Web | 1. července 2009 v 21:34 | Reagovat

ahojky!!chcela by som ta poziadat o hlas na stranke http://avril-006.blog.cz/0907/9-kolo-sonp
sme tam ako VikaSima-Lady Gaga-Poker face
prihlas sa do SONC NA STRANKE http://happyholiday.blog.cz/0907/prihlaska-do-sonc a zvýš nám prosim navstevnost lebo som sa vsadila s kamoskou ze budem mat vedsu navstevnost  nad 150ludi!!!
Dakujeme!!!

P.S:Mas nadherny dess ak robis dessi tak by som s Miley Cyrus chcela odpis na blog a zapoj sa vsade a hlasni prosimm  

2 Monusinaa Monusinaa | Web | 2. července 2009 v 9:15 | Reagovat

DDíky za 5 bodíků.. Sem myslela, že nebudu mít ani jeden.. Za ty moje děsný a otravný kecy xD

3 Weru Weru | E-mail | Web | 2. července 2009 v 10:44 | Reagovat

PRO MOJÍ MILOVANOU MARTINKU TAKŽE PRO DASHU ♥

4 Domikolo Domikolo | 6. července 2009 v 15:22 | Reagovat

Maros je nej!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama